Підземне чи наземне: у Львові повертаються до проекту будівництва метро


Львівська міськрада підтримала ідею будівництва метро і планує до наступного засідання розробити дорожню карту щодо вирішення цього питання

Про це повідомляє Zaxid.net. Об этом сообщает ukraine-fm.in.ua со ссылкой на СМИ.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львова має розробити дорожню карту щодо вирішення цього питання.

Автор петиції звертає увагу, що за 10-15 років до Львова можуть приєднатися Винники, Брюховичі, Сокільники, Дубляни, Малехів та інші довколишні населені пункти і, аби запобігти транспортному колапсу, місту потрібне метро, підземне або наземне.

Автор петиції також пропонує заборонити проводити будь-які роботи з будівництва метро у радіусі 1 км від Львівської міськради.

Розглянувши петицію львів’янина, депутатська більшість підтримала ідею облаштування метрополітену у Львові. Відтак департамент житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання має розробити дорожню карту щодо вирішення цього питання.

Розмови про підземку у Львові тривають ще з радянських часів. Після невдалої спроби в середині 80-х провести лінію підземного трамваю, через що пошкодили історичні будівлі, цю ідею відкинули.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/11/pidzemne_chy_nazemne_u_lvovi_povertayutsya_do_proektu_budivnyctva_metro”

ТОП новости

ТОП новости

Вход

Меню пользователя